Další fanmade trailer na AVPM :)


A máme tady malou předělávku z AVPS do skutečného Harryho.Draco opravdu v AVP ukáže své výtvarnické nadání :D

AVPM

´A Very Potter Musical je výtečná muzikálová parodie známých příběhů o mladém kouzelníkovi s jizvou na čele. Pokud jste přečetli všechny knihy a viděli všechny filmy, je určitě na čase pustit tento muzikál.

Uvidíte v něm neokoukané tváře mladých amerických herců, kteří se dali dohromady, aby vám odvyprávěli příběh Harryho Pottera po svém. Napsali si vlastní scénář a složili a nazpívali všechny písně, které v tomto divadelním vystoupení zazní. Jelikož neměli od J. K. Rowlingové ani společnosti Warner Bros. licenci, nemohli na svém divadelním představení vybírat vstupné. Nicméně si jejich dílo získalo velice rychle spoustu fanoušků díky populárnímu serveru YouTube, kam nahráli muzikál rozdělený na 23 dílů.Jednotlivé díly mají k dnešnímu dni na YouTube už přes milion zhlédnutí a reakce jsou z naprosté většiny pozitvní. Ještě aby ne. Muzikál je nabitý výtečnými vtipy, spoustou popkulturních odkazů a skvělými písněmi. Pusťte si pár dílů a uvidíte, že vás od obrazovky jen tak někdo neodtrhne.´

~ Tak mě nenapadlo nic jiného, než sem dát obsah z Videacesky.cz ,kde jsem se později dívala na díly s titulkama , protože mě to pořád nebavilo , překládat si všechno do angličtiny..Víte, ono je to fakt super v originále, jenže vám unikne spousta vtipů, vtipných narážek atd.
Takže rada pro všechny, kdo alespon ví, o čem tahle stránka je a koho to alespon trochu nadchlo " Prooosím, pusťte si tooo " :DD

AVPM

A Very Potter Musical (originally titled Harry Potter: The Musical) is a musical with music and lyrics by Darren Criss and A.J. Holmes, and a book by Matt Lang, Nick Lang, and Brian Holden. The story is a parody based on several of the Harry Potter novels, particularly Harry Potter and the Philosopher's Stone, Harry Potter and the Goblet of Fire, Harry Potter and the Half-Blood Prince, and Harry Potter and the Deathly Hallows by J. K. Rowling, as well as their film counterparts.

A Very Potter Musical tells the story of Harry Potter's return to Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry, the trials and tribulations of adolescence, his participation in the House Cup Championship, and the return of the dark wizard Lord Voldemort to power.
The musical was performed in April 9-11th, 2009, on the University of Michigan campus.[9] It was produced by Team StarKid[2][3][7][8][9] and directed by Matt Lang.[6] The musical starred Darren Criss as Harry Potter, Joey Richter as Ron Weasley, Bonnie Grueson as Hermione Granger, Lauren Lopez as Draco Malfoy, Brian Rosenthal as Quirinus Quirrell, and Joe Walker as Lord Voldemort.[6] In late June 2009,[7] the group put the entire musical up on YouTube, and it became a viral video, obtaining millions of views. The musical also allowed Team StarKid to create subsequent musicals: Me and My Dick (2009), A Very Potter Sequel (2010), and Starship (2011). A third installment of A Very Potter Musical is also said to be in the works.
Text,z Wikipedie hledaný pod heslem ´Ať žije angličtina!´:D
Lidi, neblázněte, ono to není zas tak těžké na překlad, to dokáže i sami, ne ? :D