O čem že tahle stránka vůbec je ?
Rozhodla jsem se tuhle stránku věnovat úžasnému Teamu Starkid a zatím nevím, jestli i super muzikálnímu seriálu Glee.
Vlastně, Glee a Starkid pojí hlavně hudba a muzikálová forma filmu , nebo divadelního přestavení.V neposlední řadě tyhle dva ´ne-moc-známé-fenomény-v-ČR´ pojí i Darren Criss, který je spoluzakladatel Teamu Strarkid a zároveň středoškolský homosexuální student v seriálu Glee.
Oba tyto ´projekty´se odehrávají v Americe.Mě moc mrzí, že o StarkidProductions, v České Republice ví opravdu málo, málo lidí. Kdybych to měla přepočítat, kolik jich mám já na facebooku(Ze všech koutů ČR a SK) , tak by to bylo opravdu málo. Přesněji řečeno 8 :D.
A ted něco málo ke Starkids ;Před několika lety se na Michiganské fakultě divadelního umění a hudby, nebo nějak tak :D dala dohromady skupinka spolužků, a přátel, kteří založili muzikáloý sbor Team Starkid .Vytvořili už celkem pět muzikálů, každý z nich měl obrovský úspěch a většina z nich je volně ke shlédnutí na YT a s titulky na videacesky.cz.
První z nich je muzikálovou parodií na Harryho Pottera-A Very Potter Musical a jeho pokračování A Very Potter Sequel. Další, co doporučuju "nepuritánům", je skvělý muzikál Me and my Dick, který je prvním studentským muzikálem v historii, který se dostal do Hot 100 časopisu Billboard. Ale fakt až od osmnácti a bez nějakého moralizování:D. Muzikál je v hlavních rolích s Joyem Richterem,který v tomto muzikálu hraje sám sebe(:D) a Joem Walkerem,který hraje jeho Dicka .Jsou v něm nejméně tři písničky, které vás vážně dostanou a budete si je pořád zpívat, za to ručím.Kromě těch mají ještě nedokončený, jejich první seriál Little White Lie.Další na pořadí je Starship.Ten je nejnovější, sice v něm nehraje Darren ale sakra stojí za to. Je úžasný!Vyšel dokonce , a to jako jediný na DVD.Je to o hvězdných strážcích a o broucích. Takže, kdo má rád ujetosti a loutky, tak by se n to měl podívat :D(BTW:Ten nápad, nebo problém, nebo si to mu říkejte, jak chcete.. prostě ta věc s těma loutkama je naprosto geniálně vyřešená ! :D)Na začátku příštího léta se můžeme těšit na další pokračování diadelní hry A Very Potter , tentokrát s příponou –T-Threequel.Všechny divadelní hry-seriály jsem viděla a všechny jsem si zamilovala.Ještě neco k těm jejich představení;.. ono je to trochu jinačí představení je to takové..free .. :DTohle je.. například, když se Voldemortovi nepodaří projít dveřmi, tak to prostě vezme přez černý závěs v divadle :DD.Nebo když kde Harry k Brumbálovi a ron u sebe nemá (což je sakra divnéú žádné jídlo,přijde k němu někdo ze zákulisí (myslím, že to byl jejich bubeník) , a dá mu RedVines(Na které je v muzikálu taky hodně pozitivních narážek ..jako třeba "RedVines-What the hell can´t they do"...Řekněme to takhle, Starkids vynesli RedVines na vrchol jejich slávy a od té doby si všichni tyto lékořicové,červené pendreky pojí jen s nimi) tak Ron jenom hlesne "Panebože, já tohle místo miluju" :D Nebo , když se zpívá v AVPM ´Not alone´tak poté, co dozpívají, Harry pronese větu "Tak, ted jsme si krásně čtyřhlasně zazpívali, co kdybychom ted šli hledat ty viteály" :D ..Anebo když rekvizity selžou..to jsou potom podle Joeyho plakáty Zefrona všude .Nebo jednou, když Ron přijde na scénu, tak říká.. "Hele, Harry, ted jsem se byl podívat v zákulisí, a říkal jsem si, že bychom už měli začít hledat ty viteály" :D (Nevo něco takového :).)

Jak jste na tom Vy a Starkids ? :)

:)

Adéla | 20.10.2011

vůbec nic jsem o tom nevěděla, až do teď :). Zaujalo mě to.
jinak to tu máš pěkně udělané ;)

Re: :)

Christie | 20.10.2011

No, tak to je super, že tě to zaujalo! Doufám, že se na ty muzikály podíváš :)..Protože to by jsi jinak o hodně přišla ! :D
Jo, to tak to teda díky..:)
Mě se ale ten desing vůbec nelíbí :D ..Ale pššt ! :) :D

:)

Tereéz II ! | 14.10.2011

Lowískuju tě :*****

Re: :)

Cristie | 20.10.2011

YaAa tEbE WiIiC =D

:)

tajný ctitel | 14.10.2011

miluji tě kristýnko :****

Re: :)

Chrisite | 14.10.2011

Já tebe taky zlatQo !! :*

:*

Terezka :* | 13.10.2011

Miluji Gléééé! A Kurta :D Kristýnko stránka se ti povedla..:))

Titulek příspěvku musí být vyplněn. :D:D

Sašenkaa :* | 09.10.2011

Starkids znám jen díky tobě. :D Jinak ani nevím o co jde. Ale samozřejmě soucítím s tebou,a líbí se mi (to) :D:)))

Přidat nový příspěvek

▲▲
Sice to není moje video, s něčím nesouhlasím, ale asi tak...Je hrozně těžké ybrat jen 12 písniček .
Možná by to mělo být v ´Songs´ale považuji to jako seznámení se Starkid písničkama tudíž to patří sem :)

Seznámení s StarkidProductions 
www.youtube.com/watch?NR=1&v=CHwJpyBzKmI

Jao obvykle mě sem nejdou dávat videa :X
Tákže takhle :)
Malé seznámení..véceméňě je to video pro ty, kteří Starkids už dobře znají . Ale pustit si to jako můžete..( :D) třeba se vám zrovna zalíbí :)