A máme tu ukázku z Musicalu , kde zazní jedna  nejznámějších hlášek od Starkids.


Ano, i takhle se dát udělat trailer :D
Starkids totiž hrozně rádi vtipkují na téma HSM .


Je tady další video od Bonnie, která hrála Hermionu...Nevím proč, ale už u Srakids není :/ Doufám, že aspoň bude hrát v AVP3.protože by to byla hrozná škoda :(


A máme tady videa ze zákulisí ..Dám jich sem víc :)
Jinak mě dojímá jak Joe Walker jí zmrzlinu vidličkou :DDDD

▲▲
Slyšíte ?? Už 20.3 se vědělo, že bude AVPT! Yohooo !:D
A , jo , bbylo by moc super, kdyby tam byl Lockhart a určitě bych tu roli svěřila Tylerovi-komu taky jinému, že ? :D
Protože , i když si všimnete v AVPM , jak hrál toho Popletala, tk ho hrál báječně , a já si myslím, že on se na to hodí.
Je to prostě on, ten jeho úsměv, ty jeho vlasy.. :D
Jinak by Lockharta podle mě mohla hrát i Meredith.No co? Vždyť Lauren taky hrála Draca ! :D (Což by mimochodem úžasný herecký výkon, Lauren ! :).)

 

                                                                                            Názory druhých :)
SinamLlumi:
““Harry freakin' Potter je zpátky! Pokračování AVPM se odehrává v Harryho prvním ročníku, ale dějově vychází hlavně z Vězně, Řádu a Prince. Herecké obsazení je stejně dokonalé jako v jedničce, navíc se objeví spousta skvělých nových postav - namakaná "mamka" Dolores, sprostý bezdomovec Lupin, tančící Lucius, šála sexuální preference atd. :) Hudba je na úplně jiné úrovni než v jedničce, i když IMO písničky nejsou tak chytlavé. Nejlepší momenty: všechny. :p Dokonce i ten product placement Redvines byl roztomilý. :) Trochu mě štvaly akorát "vážné" scény z kánonu (chýše, Snapeova vzpomínka), které se tam podle mě moc nehodily. Nicméně... pokud se chcete dozvědět kdo je ve skutečnosti otcem Draca Malfoye, jak Ron přišel ke své čelence, co zachránilo kentaury před vyhynutím nebo kdo zabil Bambiho maminku, mazejte na YouTube! Stojí to za to! :) S.L.”

Diskusní téma: Team Starkid

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek